2020 Yılı Faaliyetlerimiz

2020 Yılı Faaliyetlerimiz

2020 Yılı Faaliyetlerimiz

Dernek olarak kurulduğumuz 1994 senesinden beri dünyanın 40’ı aşkın ülkesinde aşevi, su kuyusu, eğitim, yetim, ramazan, kurban, katarakt gibi faaliyetlerle Devamı...

2020 KARDEŞLİĞE GİDEN YOLDA HİZMETLERİMİZ!

Dernek olarak kurulduğumuz 1994 senesinden beri dünyanın 40’ı aşkın ülkesinde aşevi, su kuyusu, eğitim, yetim, ramazan, kurban, katarakt gibi faaliyetlerle yoksul ve yetimlerin yanındayız. Çeyrek asrı geride bıraktığımız 2020 yılında da hayırseverlerimizin bağışlarını istekleri doğrultusunda ihtiyaç sahipleri ile buluşturduk.

Ülkemizde, Asya ve Afrika’nın ücra köşelerinde yüzbinlerce yetim, yoksul, ihtiyaç sahibi 2020 senesinde hayırseverlerimizin bağışları ile doydu, suya kandı, gözleri gördü, okula gitti, koruma altına alındı, bayram sevinçleri yaşadı. 

2020 yılını hem sevinçli hem buruk yaşadık. Pandemi sebebiyle yaşadığımız sosyal ve ekonomik sıkıntılar içimizi acıtırken, faaliyetlerimizle büyük sevinçler yaşayan fakir ve muhtaçların duaları, teşekkürlerine sevindik. Hayırseverlerimizin bağışlarını doğru adreslere teslim etmenin huzurunu yaşadık.

2020 senesinde yaptığımız faaliyetlerimizin ayrıntılarına gelin hep birlikte şahitlik edelim. Aşağıdaki linkten kitapçığımızı inceleyebilirsiniz..

                             2020 Faaliyetlerimiz