Yurtiçi Market Kartı

Yurtiçi Market Kartı

Yurtiçi Market Kartı

27 senedir ülkemizde ve dünyanın 40’ı aşkın ülkesinde yetim ve muhtaçlara yardım ulaştıran derneğimiz yurtiçindeki yoksul ailelere market kartı dağıtımı yapmaktadır

27 senedir ülkemizde ve dünyanın 40’ı aşkın ülkesinde yetim ve muhtaçlara yardım ulaştıran derneğimiz yurtiçindeki yoksul ailelere market kartı dağıtımı yapmaktadır. 

 

Hayırseverlerimizin bağışları ile İstanbul’da yaşayan ailelere market kartı dağıtımı yapılmaktadır.


Pandemi dolayısıyla 1 senedir sıkıntı yaşayan ailelerden gelen yoğun telefonlar üzerine dernek olarak market kartı dağıtımlarımızı devam ettiriyoruz. 1 aileye en az 200 TL olarak verilecek kartların dağıtımları periyodik olarak yapılıyor. Hayırseverlerimiz internet sitemizden online olarak kredi kartı ile bağış yapabilecekleri gibi banka hesaplarımıza “Market Kartı” açıklamasıyla bağışlarını yapabilirler.


Dileyen hayırseverlerimiz kendileri market kartı alarak derneğimize dağıtılmak üzere gönderebilirler.


Kart dağıtımları mahalle muhtarlıkları ile yapılan görüşmelerle yoksul aileler belirlenerek yapılmaktadır. Çalışmamız Üsküdar bölgesinde devam etmektedir.


Ramazan öncesinde ve Ramazan’da bu çalışma ile İstanbul’da yaşayan yetim ve muhtaçları bir nebze olsun sevindirmek için ayrıntılarla ilgili derneğimizi arayabilir, www.ibs.org.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
02165457171

 

ONLİNE BAĞIŞ İÇİN TIKLAYINIZ