Afrika'da 1 Kurban 1000 Bayram...

Afrika'da 1 Kurban 1000 Bayram...

Afrika'da 1 Kurban 1000 Bayram...

2015 Kurban Organizasyonumuz başladı! Vekaletle Kurban bedelimiz 350 TL.

Afrika'da 1 Kurban 1000 Bayram...
 
"Afrika'da 1 Kurban 1000 Bayram" sloganı ile 2015 Vekaletle Kurban organizasyonumuzu başlatıyoruz. 21 Yıldır devam ettiğimiz insani yardım faaliyetlerimiz kapsamında bu senede Habeşistan'da  VEKALET yolu ile kurbanlarınızı kesip, ihtiyaç sahibi yetim ve yoksullara dağıtımlarını yapacağız.
 
Ekiplerimiz bölge tespitlerini yaparak kurbanlık hayvan alımlarına başladılar. İnşaallah bu sene Habeşistan'da 5 farklı medrese bölgesinde kurban kesimlerimizi yapacağız.
 
Her yıl olduğu gibi bu sene de Kurban vekaleti veren kardeşlerimizin gönül huzuru içinde olmaları için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Derneğimize vekalet veren hayırseverlerimize ilk olarak Kurban Kayıtlarının alındığını beyan eden SMS gönderilecek. Daha sonra Kurban Bayramına kadar süreç ile ilgili hayırseverlerimize bilgi mesajları göndereceğiz. Kurban Bayramı'nın 1. 2. ve 3. günlerinde ise Kurbnları kesilen hayırseverlerimize Kurbanlarının kesildiğini bildiren bilgi mesajları gönderilecek.
 
Kurban için bölgeye gidecek ekiplerimiz bu senede yaptıkları bütün organizasyonu video ve fotoğraf kayıtlarına alıp derneğimize ulaştırcaklar. Özellikle hayırsverlerimizn veklaetlerinin okunduğunu gönsteren videoları kaydedecekler. Kurban bayramından sonra bu video ve fotoğraflar düzenlenerek Kurban kestiren kardeşlerimizin sdreslerine gönderilecek. Ayrıca internet üzerinden de izlenebilecek. 
 
Kurban organizayonumuzla ilgili daha ayrıntılı bilgi lamka için 0216 545 71 71 numaralı telefonumuzu arayabilir, [email protected] mail adresimize KURBAN konulu mail göndererek bilgi isteyebilirsiniz...