Erzak Dağıtımı Çalışmalarına Devam Ediyoruz...

Erzak Dağıtımı Çalışmalarına Devam Ediyoruz...

Erzak Dağıtımı Çalışmalarına Devam Ediyoruz...

Derneğimiz, İstanbul başta olmak üzere yurdumuzun her köşesindeki ihtiyaç sahiplerine yardım

IBS olarak dünyanın farklı coğrafyalarında örnek işler yaptık. Şimdi de farklı ülkelerdeki hizmetlerimizin yanında ülkemizdeki yardıma muhtaç insanlara da el uzatıyoruz.

Yaklaşık bir aydır devam eden aile ziyaretleri sonucunda yardıma ihtiyacı olan aileleri tespit ederek erzak dağıtımı çalışmalarına başladık.

Bir ailenin bir aylık gıda ihtiyacına cevap verecek şekilde hazırlanan erzak kolilerimizde ; un, şeker, sıvı yağ, hazır çorba, tuz, makarna, şehriye, bulgur gibi temel gıda maddelerinin yanı sıra, reçel, bal, helva, fındık ezmesi gibi kahvaltılık malzemeler ve  bulaşık deterjanı, bulaşık süngeri gibi temizlik malzemeleri bulunuyor.

Erzak kolilerini alan aileler büyük sevinç yaşadıklarını, gelirlerinin çok az olduğunu ve geçimlerini zor sağladıklarını söyleyen aileler bu yardımla bir nebze olsun nefes alacaklarını ifade ettiler. Yaptıkları yardımlarla kendilerini unutmayan hayırseverlere teşekkürlerini ve dualarını gönderen ihtiyaç sahipleri, yardımların devam etmesi dileğine bulundular.

Derneğimiz IBS çalışmalarına aralıksız devam ederken, siz kıymetli yardımseverlerle muhtaçlar arasında şefkat köprüsü olmaya devam edecektir.