HABEŞİSTAN’DA 1 AYLIK ERZAK PAKETİ

HABEŞİSTAN’DA 1 AYLIK ERZAK PAKETİ

HABEŞİSTAN’DA 1 AYLIK ERZAK PAKETİ

Can da Bizim Canan da diyerek 2021 Ramazan çalışmamıza başladık. Bu sene erzak dağıtımlarımızla yurtiçindeki ve Etiyopya’daki yoksul ve yetim

CAN DA BİZİM CANAN DA!

YURTİÇİNDE MARKET KART

HABEŞİSTAN’DA 1 AYLIK ERZAK PAKETİ

 

Can da Bizim Canan da diyerek 2021 Ramazan çalışmamıza başladık. Bu sene erzak dağıtımlarımızla yurtiçindeki ve Etiyopya’daki yoksul ve yetim ailelerin yanında olacağız.

 

Yurtiçinde (İstanbul) ihtiyaç sahibi yoksul ve yetim ailelere, Kaymakamlıklar ve Muhrtarlıklarla yaptığımız istişarelerle Ramazan alışverişi için MARKET KART dağıtımı yapacağız. Hayırseverlerimizden gelecek bağışlar çerçevesinde ulaşabildiğimiz kadar yoksul aileye bu kartların dağıtımınız yapacağız. Aileler bu kartlarla istedikleri ihtiyaç maddelerini temin edebilecekler.

 

Yurtdışında da Habeşli kardeşlerimizin yanında olacağız. Merkeze uzak köylerde erzak paketleri dağıtımı yapacağız. 1 ailenin Ramazan boyunca gıda ihtiyacını karşılayacak erzak paketlerimiz 250 TL olarak hesaplandı. Hayırseverlerimiz adet olarak istedikleri kadar erzak paketi bağışı yapabilecekleri gibi kısmi bağışlar yaparak da bu hayra katkıda bulunabilirler.

 

İhtiyaç sahipleri için yaptığımız her harın KENDİMİZE YAPTIĞIM İYİLİK olduğunu unutmadan bu Ramazan’da da onları yalnız bırakmayalım…

 

Ramazan Erzak Paketi Bağışı