Kurban Bağışlarınızı Kabul Etmeye Devam Ediyoruz...

Kurban Bağışlarınızı Kabul Etmeye Devam Ediyoruz...

Kurban Bağışlarınızı Kabul Etmeye Devam Ediyoruz...

Yoksula Bir Kurban Bin Bayram diyerek kurban sezonunu başlatan derneğimize...

Arefe günü olmasına rağmen halkımızın kurban bağışlama gayretleri bütün hızıyla devam ediyor. "Madem kardeşlerimiz yıl boyunca bizim göndereceğimiz kurbanları bekliyor o zaman biz de bu kurbanda kardeşlerimizi kendimize tercih edelim" diyen bağışçılarımız paylaşmanın, kardeşliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergiliyorlar.

Kurbanlarını bağışlamakta gecikenlerin acaba geçmi kaldık telaşıyla derneğimizi aramaları kurban bağış kabulünü uzatmamıza ve böylelikle daha çok yoksulu sevindirmemize vesile oldu. Dernek görevlisi arkadaşlarımızın kurban bayramı boyunca kesim yapılan bölgelerde olmaları sebebiylede dernek olarak kurban bayramının 2. günü boyunca bağışlarınızı kabul etme kararı aldık.

Halkımızın gösterdiği yoğun ilginin çok sevindirici olduğunu belirten dernek yetkililerimiz, böylelikle tüm dünyada ülkemize karşı büyük bir sevginin oluştuğunu söylediler. Dünyanın yoksul bölgelerinde ve özellikle Afrika Kıtasında 2009 yılı içinde katarakt ameliyatları, su kuyuları, gıda yardımları ve eğitim desteği gibi pek çok alanda faaliyetlerin devam edeceğini belirten yetkililerimiz derneğimize maddi manevi destek veren bütün hayırseverlerimize teşekkür ettiler.